In december zijn 1760 asielzoekers vertrokken

In december zijn 1760 asielzoekers vertrokken

In december 2022 zijn 1760 asielzoekers vertrokken uit Nederland. In totaal moesten 250 personen gedwongen vertrekken, 530 personen zijn zelfstandig vertrokken zonder toezicht.

De grootste groep die vertrok bestond uit de volgende nationaliteiten: Marokkaanse (130), Algerijnse (120) en Braziliaanse (120).

NationaliteitTotaalGedwongen vertrekZelfstandig vertrekZelfstandig vertrek zonder toezicht
Alle1760250980530
Marokkaanse130204080
Algerijnse120301080
Braziliaanse12010110
Nigeriaanse110105050
Colombiaanse100109010
Indiase9090
Peruaanse8080
Turkse70105010
Syrische602040
Georgische50104010
Chinese403010
Amerikaans burger4030
Oekraïense302010
Surinaamse302010
Indonesische302010
Onbekend30101010
Albanese301010
Pakistaanse301020
Somalische201010
Tunesische2010
Venezolaanse201010
Moldavische201010
Eritrese201020
Ecuadoraanse2010
Brits burger2020
Ghanese201010
Iraakse201010
Filipijnse2020
Oezbeekse2020
Poolse2020
Russische201010
Afghaanse1010
Mexicaanse1010
Nepalese1010
Nicaraguaanse1010
Nog niet ingevoerd1010
Paraguayaanse1010
Senegalese10
Servische1010
Sierra Leoonse10
Soedanese1010
Tadzjiekse1010
Libische1010
Jemenitische1010
Argentijnse1010
Armeense1010
Azerbeidzjaanse101010
Belarussische1010
Bengalese1010
Ethiopische1010
Gambiaanse1010
Guinese1010
Hondurese1010
Iraanse10
Ugandese101010
Vietnamese10
Egyptische1010

De data is afkomstig van het Ministerie van Justitie en Veiligheid. En het gaat om afgeronde cijfers op tientallen. Daardoor is de rekensom niet altijd kloppend van de cijfers. De cijfers in de tabel worden automatisch aangepast en geüpdatet. Het bericht volgt later.

De vertrekcijfer zijn gebaseerd op vertrekregistraties van de KMar, de politie en de Dienst Terugkeer en Vertrek (DT&V). Het betreft het vertrek van afgewezen asielzoekers, vreemdelingen die geen rechtmatig verblijf in Nederland hebben, migranten van wie de vergunning is ingetrokken of niet meer geldig is en vreemdelingen aan wie door de KMar de toegang is geweigerd en die direct zijn teruggekeerd naar waar ze vandaan kwamen. Migranten die naar Nederland zijn gekomen met een vergunning voor werk, gezin, studie of een ander regulier migratiedoel en die tijdig en zonder inspanning van de overheid vertrekken, zijn niet in het ketenbreed vertrek opgenomen.

Credits: KLM.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *